Asortyment firmy Seyco kierowany jest nie do klienta detalicznego, a do przedsiębiorstw zajmujących się instalacją paneli fotowoltaicznych oraz do hurtowni fotowoltaicznych i elektrycznych. Wynika to z faktu, że nie zajmujemy się sprzedażą pojedynczych sztuk naszych produktów. Prowadzimy za to sprzedaż hurtową i paletową, a nasze wyroby klient detaliczny może zakupić od firm będących ich oficjalnymi dystrybutorami.

Panele fotowoltaiczne i inne wyroby firmy Seyco oparte są na opatentowanych technologiach, które zapewniają ich ponadprzeciętną wydajność. Pod względem jakości, moduły nie mają sobie równych na polskim rynku, a stworzone z nich systemy mogą mieć moc wyjściową nawet o 15% wyższą niż instalacje standardowe. Panele dostępne są w wersji half-cut i tri-cut.

Innymi produktami dostępnymi w naszej ofercie są magazyny energii. Posiadamy szeroki wybór urządzeń o zróżnicowanej mocy, dostosowanych do potrzeb użytkownika indywidualnego, a także magazyny energii na potrzeby komercyjne i przemysłowe.

Magazyny energii są ściśle związane z postawą prosumencką. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu gospodarstwa domowe oraz przedsiębiorstwa korzystające z instalacji fotowoltaicznych mogą osiągnąć niemal stuprocentową niezależność energetyczną. Są to urządzenia przeznaczone do przechowywania nadwyżki wyprodukowanej energii, które dostarczają ją do systemu w momencie wzmożonego zapotrzebowania.

Moduły z oferty firmy Seyco można bez problemu integrować z istniejącymi już instalacjami, zarówno tymi zasilającymi domy jednorodzinne, jak i z wielkopowierzchniowymi farmami solarnymi.

Panele fotowoltaiczne Seyco posiadają 15-letnią gwarancję na produkt oraz 30-letnią gwarancję liniową.

W przypadku innych pytań dotyczących naszej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.